فرایند ثبت سفارش در سایت فروشگاه ایکس استند به ترتیب:

۱- ثبت نام در سایت

۲- اضافه کردن محصول به ثبت خرید

۳- ثبت آدرس محل دریافت محصول خریداری شده

۴- انتخاب تیک قبول قوانین مقررات

۵- پرداخت

 

روش‌های ارسال

۱-پیک در تهران

پیک در تهران شنبه تا چهارشنبه امکانپذیر می‌باشد. برای دریافت پایه استند در روزهای پنجشبنه و جمعه با شماره همراه ۰۹۱۰۸۵۵۵۰۷۴ تماس بگیرید.

پیک – تهران (هزینه ارسال کالا به عهده مشتری و پس از دریافت کالا می‌باشد.)

۲- ارسال با تبیاکس

با انتخاب این روش مرسوله شما تحویل تیپاکس داده شده و مدت زمان ارسال ۲۴ تا ۴۸ ساعت می‌باشد و هزینه ارسال پس کرایه و به عهده مشتری می‌باشد. (مبلغ ۲۰,۰۰۰ تومان که به فاکتور شما افزوده می‌شود بابت پردازش و بسته بندی و ارسال تا تیپاکس شهری تهران می‌باشد. همچنین قبل از انتخاب این روش ارسال، از داشتن دفتر تیپاکس در شهر خود اطمینان حاصل نمایید.)

در زمانی که روش تیپاکس را انتخاب می فرمایید به نکات زیر دقت نمایید:

  • پس از تحویل به تیپاکس به صورت معمول ۲ الی ۳ روز کاری زمان می برد تا سفارش از طریق تیپاکس به دست شما برسد.
  • از طریق پیامک، کد رهگیری برای شما ارسال می گردد که با وارد کردن کد رهگیری خود در سامانه رهگیری مرسولات تیپاکس می‌توانید از مراحل ارسال و توزیع سفارش خود مطلع گردید.

 

۳- ارسال با باربری

– با انتخاب روش باربری مرسوله شما به دفتر باربری شهر مقصد ارسال شده و دریافت آن از دفتر باربری به عهده مشتری می‌باشد. مرسوله به دفتر باربری ارسال می‌شود. و هزینه ارسال تا باربری پس کرایه می‌شود. هزینه ارسال تا باربری ۱۰۰۰۰۰ تومان پس کرایه می‌شود.

نکته: هزینه حمل به عهده مشتری می‌باشد. لطفا قبل یا بعد از ثبت سفارش حتما با واحد فروش تماس بگیرید و از هزینه دقیق حمل مطلع شوید. ( هزینه حمل با توجه به موقعیت جغرافیایی، تعداد، پیک، آژانس و ارسال به شهرستان با باربری یا تیپاکس متغیر می‌باشد).